به گزارش صبح مشرق، با فرا رسیدن ماه ربیع الاول و در آستانه سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه) در روز نهم ربیع الاول، پویش مردمی «بیعت من و او» در شبکه‌های مجازی آغاز شده است که طلاب، دانشجویان، ورزشکاران، هنرمندان، اقشار مختلف جامعه و به ویژه جوانان ولایتمدار که محب امام زمان(علیه السلام) هستند در آن شرکت دارند.

در این پویش مردمی افراد با در دست داشتن پوستر یا برگه‌ای که روی آن «بیعت من و او» درج شده است عکس می‌گیرند و در صفحات مجازی اختصاصی این پویش منتشر می‌کنند.

همچنین در حال حاضر سایتی با آدرس اینترنتی Mahdi.ir مرکزیت تولیدات و آرشیو این تصاویر را بر عهده دارد.

در شبکه اجتماعی اینستاگرام عاشقان حضرت مهدی(عجل الله تعالی فرجه) فعالیت گسترده‌ای در آدرس: instagram.com/beyat_man_oo دارند و همچنین عموم مردم به ویژه جوانان نیز می‌توانند با تگ کردن #بیعت_من_و_او در اینستاگرام در این پویش مردمی شرکت داشته باشند.

همچنین در شبکه تلگرام نیز مطالب و تولیدات پویش مردمی «بیعت من و او» در آدرس telegram.me/Jamkaran_ir منتشر می‌شود تا کسانی که در این فضای مجازی حضور دارند از محتوا و شرکت کنندگان این طرح اطلاع پیدا کنند.

فعالان رسانه‌ای در سطوح مختلف از جمه خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، مبلغین، وبلاگ‌نویسان، فعالان شبکه‌های اجتماعی و … می‌توانند در گسترده شدن پویش مردمی «بیعت من و او» به گونه‌های مختلف تولید محتوا کنند که این محتوی می‌تواند شامل مصاحبه، یادداشت، گزارش و هر محتوای مرتبط با این پویش مردمی باشد.

انتهای پیام/