به گزارش صبح مشرق از مشهدمقدس، به‌نقل از آستان‌نیوز، آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی در ویژه‌برنامه تحویل سال نو حرم مطهر رضوی(ع)، ضمن خوش‌آمدگویی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی و تبریک به‌مناسبت میلاد امام علی(ع) و فرا رسیدن عید نوروز، اظهار داشت: ماه رجب ریسمانی الهی بین بندگان و خالق هستی است، مؤمنان در این ماه مبارک با طاعت و عبودیت خداوند متعال جزو رجبیون خواهند شد.

رئیس قوه قضائیه ادامه داد: گردش زمین به دور خورشید و تحویل سال نو از قدرت لایزال الهی است، باید از خداوند بخواهیم اگر در سال گذشته کجی و آلودگی در کار ما بود در سال آینده آن را برطرف کرده و به مقام احسن حالات دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه بهترین حالات، عبودیت، رفع گرفتاری مردم و امر به خوبی و نهی از پلیدی‌هاست، گفت: رفع فساد و گره‌گشایی از مشکلات مردم و حفظ شئونات خون شهدا و ایثار ایثارگران و جانبازان از بهترین حالات به‌شمار می‌رود که در جوار حضرت رضا(ع) باید آن را از پروردگار بخواهیم.

آیت‌الله رئیسی گفت: بهترین حالات توجه به زندگی محرومان، نیازمندان و فقرا و زمانی است که لبخند و تبسمی بر لبان یتیمی نقش می‌بندد و گره‌ای از زندگی او گشوده می‌شود.

انتهای پیام/۱۴۵۳۷۱