به گزارش صبح مشرق، مهیار فتحی‌پور با اشاره به برگزاری چهارمین دوره نمایشگاه‌های دانش آموزی مدرسه انقلاب در دهه فجر امسال، اظهار داشت: این نمایشگاه‌ها در مدارس دوره دوم متوسطه منتخب تحت پوشش اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان گیلان برپا می شود.
وی افزود: ارتقای سطح انگیزه نوجوانان به جبهه حق، آشناکردن با شخصیت و آرمان حضرت امام خمینی(ره) و رهبری، تقویت روحیه انقلابی در دانش آموزان و تقویت بیشتر آنان نسبت به هویت اسلامی از جمله اهداف این نمایشگاه ها است.
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان گیلان گیفت: اکران فیلم‌های جشنواره عمار در مدارس و قرارگاه‌های شهری، نشست های بصیرتی در واحدهای آموزشی و قرارگاه‌های استان با موضوع (بستن راه‌های نفوذ)، دیدار با خانواده‌های معظم شهدای دانش آموز و تهیه ویژه نامه از جمله دیگر برنامه‌ها در گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال است.
فتحی‌پور افزود: حضور منسجم و با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، صدور بیانیه جنبش دانش آموزی، ارسال پیامک انبوه از طریق سامانه پیامکی اتحادیه و به روز رسانی پایگاه اطلاع رسانی اتحادیه متناسب با مناسبت از دیگر برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان گیلان در دهه فجر است.