به گزارش صبح مشرق از یاسوج، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن یاسوج اظهار داشت: ملت ایران به ندای ملکوتی و دعوت امام(ره) لبیک گفتند و جان و جوانان خود را تقدیم این انقلاب کردند تا پیروز شود.

وی با اشاره به اینکه در حالی ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیریم که ملت ایران در میان ملت‌های منطقه جایگاه خاص و ویژه‌ای دارد، عنوان کرد: بسیاری ملت‌های دنیا و منطقه از این انقلاب و نظام الگو می‌گیرند و دارند کاری می‌کنند که خود را به کشور ایران نزدیک و شبیه کنند.

مصباحی‌ مقدم ابراز کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف شامل علمی، فن آوری نوین، پزشکی، دفاعی، هوا و فضا و …مایه سربلندی و افتخار است هیچ وقت ملت ایران فکر نمی‌کردند که روزی ماهواره به فضا پرتاب کنند.

نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ملت ما از نظر ابعاد نظامی در جایگاهی قرار گرفته که قدرت‌های جهانی از آن حساب می‌برند، افزود: حتی دیگر آمریکا لاف نمی‌زند که همه گزینه‌ها در مقابل ایران روی میز است.

مصباحی‌ مقدم بیان کرد: افسران آمریکایی در خلیج فارس در مقابل نیروهای دریایی سپاه پاسداران زانو می‌زنند و چند روزی میهمان ما بودند و در واقع اسیر بودند و آمریکا هیچ غلطی نتوانست بکند و در واقع زانو زدن افسران آمریکایی در خلیج فارس مقابل نیروهای سپاه مایه ذلت و شرمساری برای این ابر قدرت پوشالی است.

وی تصریح کرد: کسانی که قبل از انقلاب را ندیده‌اند باید بدانند کشور از نظر سیاسی، نظامی، علمی و …وابسته بود و امروز به استقلال کامل سیاسی دست پیدا کرده‌ایم و با رای ملت قانون اساسی تایید و تمامی مسئولان به صورت مستقیم یا غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می‌شود.

مصباحی‌ مقدم با اشاره به اینکه پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران در ۴۰ سال اخیر قابل مقایسه با کشورهای همسایه نیست در حالی آن‌ها در سایه فشارهای ناشی از تحریم زندگی نمی‌کردند، ادامه داد: باید خدا را شکر کرد که مردم با تمام وجود در صحنه‌های مختلف در راستای دفاع از ارزش‌ها، آرمان‌ها، امام و رهبری به میدان می‌آیند.

وی با اشاره به برخی دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه‌های مختلف و کسب رتبه‌های اول تا ششم در جهان خاطرنشان کرد: دشمن بیکار ننشسته، تحریم می‌کند و آن‌ها را نیز تشدید می‌کند اما ملت ایران صبور است و ایستاده و این ایستادگی را ادامه می‌دهد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: کم و کاستی‌های در کشور وجود دارد که مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و دیگر مسئولان اطلاع از این مشکلات دارند که امیدوارم با همت مدیران این مشکلات برطرف شود زیرا این ملت شایسته بهترین خدمات و زندگی بهتر هستند.

مصباحی مقدم افزود: اینکه مردم یاسوج در این هوای برف و بارانی و سرد در راهپیمایی ۲۲ بهمن اینگونه با شکوه و گسترده شرکت می‌کنند نشان از عشق این مردم به ایران اسلامی، وطن، رهبری، نظام، انقلاب و راه شهدا دارد.

وی تاکید کرد: راه را باید ادامه دهیم و لحظه‌ای غفلت نکنیم زیرا دشمن مکرها دارد و دستاردهای بزرگ را کوچک و ضعف‌ها را بزرگ نشان می‌دهد.

انتهای پیام/۱۳۹۸۰۰