شناسه خبر : 4786 | تاریخ انتشار :

معاون گردشگری منطقه آزاد انزلی:

توسعه توریسم ورزشی از اهداف منطقه آزاد انزلی است

معاون گردشگری منطقه آزاد انزلی از برگزاری مسابقات بین‌المللی شطرنج جام خزر در این منطقه خبر داد و گفت:توسعه توریسم ورزشی از اهداف منطقه آزاد انزلی است.

به گزارش صبح مشرق، فاتحی ظهر امروز در نشست خبری  چهاردهمین دوره مسابقات جام بین‌المللی شطرنج خزر اظهار داشت: یکی از رویکردهای سازمان منطقه آزاد انزلی علاوه بر توسعه تجارت و اقتصادی به عنوان تنها منطقه آزاد شمال کشور  توسعه فرهنگی، ورزشی و اجتماعی است.

وی با بیان اینکه مدیران منطقه آزاد انزلی معتقدند هزینه در حوزه ورزش سرمایه‌گذاری است، افزود: توسعه ورزش جامعه را از انواع آسیب‌ها محفوظ می‌دارد.

معاون گردشگری منطقه آزاد انزلی با اشاره به ارتباط خوب و تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان گیلان و سازمان منطقه آزاد انزلی، گفت: این مهم در توسعه و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی گیلان موثر است.

فاتحی با اشاره به توسعه زیرساخت‌های ورزشی توسط سازمان منطقه آزاد انزلی، خاطرنشان کرد: ۱۶ زمین فوتبال و سه سالن ورزشی با کمک بخش خصوصی احداث شد و درصدد توسعه این بخش هستیم.

معاون گردشگری منطقه آزاد انزلی هزینه کردن در ورزش را سرمایه‌گذاری پرسود و آورده‌ای مطمئن در ایجاد نشاط و شادابی آحاد جامعه دانست و افزود: در کنار توسعه زیر ساخت‌های ورزشی با کمک مدیرکل ورزش و جوانان میزبانی مسابقات شطرنج ،جت اسکی کشور ،والیبال ساحلی را خواهیم داشت و در همین راستا برای توسعه توریسم ورزشی و جذب سرمایه گذار مسابقات بین المللی را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.