به گزارش خبرگزاری صبح مشرق از تالش، اعضای تیم فوتبال چوکا تالش برای سفر به شهر بوکان برای دیدار مقابل سردار بوکان در هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم سرباز زدند، انصراف چوکایی‌ها از دیدار مقابل سردار در حالی رقم خورده است که مدیرعامل این تیم خبر از عدم مشکل مالی جهت سفر به بوکان خبر داده است.

در سوی دیگر بازیکنان چوکا که به دلیل عدم دریافت مطالباتشان از باشگاه شرایط بغرنجی داشته و در طول هفته اخیر تنها یک جلسه تمرین برگزار کردند در تصمیمی خودجوش از سفر به بوکان و تقابل مقابل سردار بوکان سرباز زدند.

پیش‌ازاین عدم حضور بازیکنانی نظیر هادی موسوی، نیما دلاوری، میلاد جلالی، میلاد مرادی، رضا بهمئی، رضا اعتمادی و محمد نوروزی به دلایل مختلف نظیر مصدومیت، محرومیت و مشکلات مالی در دیدار مقابل سردار بوکان مسجل شده بود، مشکلات مالی سبزپوشان تالش باعث عدم حضور بازیکنان غیربومی چوکا در این شهر شده و با وجود مصدومیت چند تن از بازیکنان بومی چوکا، تعداد نفرات این تیم برای حضور در بوکان به حدنصاب نرسیده و به‌ناچار از حضور در بوکان سرباز زدند.

به گزارش صبح مشرق، تیم فوتبال چوکا تالش در سالیان اخیر از مدیریت صحیح رنج بوده و هرازگاهی برخی از مسؤولین از این تیم استفاده ابزاری کرده و در مواقع حساس این تیم را تنها می‌گذارند، چوکایی‌ها پیش از آغاز هفته بیست و پنجم رقابت‌های لیگ دسته دوم با کسب ۳۱ امتیاز در مکان هفتم جدول جای گرفته و امیدی به صعود به لیگ دسته دوم ندارند.

انصراف تیم فوتبال چوکا تالش از دیدار مقابل سردار بوکان در حالی رقم خورده که دیدارهای هفته‌های پایانی لیگ دسته دوم برای مسؤولین سازمان لیگ از حساسیت خاصی برخوردار بوده و احتمالاً شاهد جریمه‌ای سنگین از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای تیم فوتبال چوکا خواهیم بود.

انتهای پیام/۱۳۰۰۹۷