به گزارش خبرگزاری صبح مشرق از رشت، کریم قنبری‌زاده در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سپیدرود رشت اظهار کرد: کریم بوستانی برای استقلال زحمات بسیاری کشید و در حال حاضر کادر ایشان در تیم حضور دارند، با مشورت بوستانی تیم را به زمین فرستاده و امیدواریم سربلند از میدان خارج شویم.

وی با اشاره به حضور بوستانی در تمرینات استقلال خوزستان تصریح کرد: ایشان تا روز سه‌شنبه در تمرینات حضور داشتند، بازیکنان با تمام وجود در تمرینات تلاش کردند و بازی خوبی مقابل سپیدرود به نمایش می‌گذاریم.

سرمربی تیم استقلال خوزستان با تأکید بر وضعیت مشابه سپیدرود و استقلال خوزستان افزود: شرایط مالکیتی هر دو تیم مشابه یکدیگر بوده و آقای کریمی از سپیدرود جداشده‌اند، استقلال خوزستان یک تیم خصوصی بوده و شرایط اقتصادی روی تیممان تأثیر منفی گذاشته است.

قنبری‌زاده با بیان اینکه مشکلات مالی در تیم استقلال خوزستان بیداد می‌کند تصریح کرد: رقابت نابرابری در لیگ کشورمان بین تیم‌های خصوصی و دولتی وجود دارد ولی با تمام این سختی‌ها، محکوم‌به ادامه مسیر هستیم، کادر مدیریتی و سرپرستی استقلال خوزستان در حال تلاش برای رفع مشکلات تیممان هستند.

وی با اذعان به اینکه برای سپیدرود و فوتبال گیلان احترام خاصی قائل هستیم بیان کرد: سپیدرود مقابل هواداران خودی بازی می‌کند و به همین دلیل تحت‌فشار هوادارانش قرار دارد، امیدواریم دو تیم بازی خوبی به نمایش گذاشته و مردم خوزستان و گیلان از بازی خرسند باشند، جایگاه این دو تیم در قعر جدول نبوده و فوتبال ایران جدا از سایر نقاط دنیا است، در ایران تیم‌ها تمرین نمی‌کنند ولی در مسابقه حاضر می‌شوند.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به محرومان و مصدومان تیمش گفت: برای اولین بار در فصل جاری بدون محروم و مصدوم به میدان می‌رویم.

انتهای پیام/۱۳۰۰۹۷