به گزارش صبح مشرق، سرتیپ ابوالفضل شکارچی امروز در سومین همایش سالانه «نقش علما، روحانیون و نخبگان در مقابله با جریانات تکفیری»در سراوان اظهار داشت: اقدام جنایتکارانه تروریست‌ها در محور زاهدان- خاش با هدف تلخ کردن کام ملت ایران در پی شیرینی حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی صورت گرفت.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه دشمنان ملت ایران تلاش داشتند در راهپیمایی ۲۲ بهمن ناامنی ایجاد کنند، افزود: مردم غیور شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان در کنار دیگر اقشار ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حماسه‌آفرینی کردند و همین موضوع سبب خشم دشمنان نظام و انقلاب شد.

سرتیپ شکارچی تصریح کرد: بی‌شک دشمنان ملت ایران که در طراحی و اجرای این اقدام جنایتکارانه دخیل بوده‌اند به‌زودی پاسخ این جنایت را خواهند گرفت و سیلی محکمی از نیروهای امنیتی خواهند خورد.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دشمنان این ملت چشم دیدن پیشرفت و آبادانی سیستان و بلوچستان را ندارد و در همین راستا دست به اقدامات تروریستی می‌زنند، اما این مردم همیشه در صحنه و هوشیار هرگز اجازه بهره‌برداری سوء را به دشمنان نخواهند داد.

کد خبر/۱۴۵۳۷۱