به گزارش صبح مشرق، آیت‌الله دکتر رضا رمضانی دقایقی پیش در دیدار با سید ولی‌اله عظمتی فرماندار سابق شهرستان رشت وجمعی از فعالان فرهنگی و اجتماعی این شهرستان اظهار داشت:جناب عظمتی را از دورانی که در سپاه و بسیج بودند می‌شناسم و بعدها نیز در فرمانداری رشت خدماتی خوبی را از ایشان دیدیم.

وی با بیان اینکه با شناختی که از جناب عظمتی داریم وی را فردی اخلاق مدار می‌دانیم و برایشان در انتخابات مجلس آرزوی موفقیت داریم، افزود: افرادی باید راهی مجلس شوند که در تراز انقلاب هستند.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت:نماینده مجلس باید آگاه به تمامی مسائل بوده و از منافع کشور دفاع کند.

photo_2016-02-07_12-55-57

آیت‌اله رمضانی با بیان اینکه امروز در حوزه خاورمیانه و بین‌الملل نیازمند وضع قوانین جامع و راهگشا هستیم، تصریح کرد: کسانی که دارای ظرفیتهای خاصی هستند باید راهی مجلس شوند.

وی با تصریح بر اینکه نماینده باید فکور باشد، گفت: شهرستان رشت نیازمند توسعه زیرساختها است.

نماینده مرجعیت عالی تشیع در اروپا با اشاره به برخی بداخلاقی کاندیداها در بیان مشکلات اظهار داشت: نماینده باید با زبان ادب و احترام با مردم سخن بگوید و شیوه فحاشی که برخی نمایندگان فعلی در پیش گرفته‌اند صحیح نیست.

آیت‌اله رمضانی، نمایندگی را یک فرصت خدمت دانست و گفت: صحیح نیست نماینده‌ای در چهارسال وضعیت مالی اش تغییر اساسی یابد.

وی با بیان اینکه توزیع غذا و آسفالت راهها در ایام انتخابات توسط  برخی نمایندگان فعلی را کاری زشت و به دور از اخلاق دانست و گفت: اینها آلودگی و زشت است.

سیدولی اله‌ عظمتی فرماندار سابق شهرستان رشت نیز در این دیدار گفت: روحانیت نقش محوری را در پیشرفت و اعتلای انقلاب اسلامی داشته است.

وی با اشاره به برخی موانع پیشرفت رشت، افزود: رشت نیازمند همدلی تمامی نخبگان، علما، دانشگاهیان، مسئولان و مردم برای پیشرفت عدالت محور است.

به گزارش صبح مشرق،در این نشست جمعی از فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان رشت و مسئولان فرهنگی، امور جوانان و امورایثارگران و امور نخبگان و دانشگاهیان دفتر سیدولی اله عظمتی حضور داشتند.

انتهای پیام/