به گزارش صبح مشرق، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی و ششمین روز از این دهه مبارک فرماندار و مسئولان شهرستان دیلم، از سیامک منصوری جانباز ۶۵ درصد در منزل وی دیدار کردند.

عبدالامیر قاسمی فرماندار دیلم چهارشنبه‌شب در این دیدار اظهار داشت: این دیدارها در راستای تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی ها و ایثارگری های عزیزان ایثارگر صورت می گیرد تا با آنان که با بزرگ منشی، همواره دغدغه نظام و اسلام را داشتند بیعت دوباره کنیم.

وی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا افزود: خون شهیدان والا مقام و ایثارگران مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است و اینگونه مراسم و مناسبت‌ها بهانه‌ای برای تجدید پیمان با آرمان‌های بلند امام(ره) و انقلاب است.

وی تصریح کرد: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازانی است که در دفاع از ارزش‌های اسلامی که برگرفته از سیره و راه و روش اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است، جانفشانی کردند.

فرماندار دیلم بیان کرد: هر چه در راستای تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران تلاش شود کم است و خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند و مجروح شدند کاری ارزشمند و  عبادت است.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و فجر آفرینان انقلاب به دستاوردهای چهل ساله انقلاب و ارزش های دوران انقلاب و دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: این دیدارها در طول سال و در فواصل زمانی و مناسبت‌های مختلف انجام خواهد شد و امیدواریم این اقدام حرکت مثبتی در راستای شناسایی مشکلات احتمالی این عزیزان و رفع این مشکلات باشد.

انتهای پیام /۱۳۹۸۰۰