به گزارش خبرگزاری صبح مشرق از اصفهان، صبح امروز خانواده‌های شهدای مدافع وطن در لشکر ۱۴ امام حسین (ع) با این شهدا وداع کردند و پیکرهای شهدای حادثه تروریستی اخیر برای برگزاری مراسم تشییع و تدفین آماده شد.

محمد هاشمی‌پور در گفت‌گو با خبرنگار صبح مشرق در این خصوص اظهار کرد: صبح امروز مراسم وداع با خانواده شهدا را در ستاد لشکر ۱۴ امام حسین برنامه‌ریزی کردیم تا خانواده شهدا برای آخرین پیکر پاک شهدا را ببیند.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(ع) با اشاره به تعداد شهدا عنوان کرد: تعداد شهدا در شهر اصفهان ۵ شهید است و دیگر شهرستان‌ها ۲۲ شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کردند.

وی ادامه داد: شامگاه امروز مراسمی با حضور فرمانده سپاه کل کشور در ناحیه بسیج امام صادق(ع) اصفهان برگزار می‌شود.

هاشمی‌پور گفت: روز شنبه نیز از ساعت ۱۴:۳۰ مراسم تشییع و خاک‌سپاری ۵ شهید شهر اصفهان از میدان بزرگمهر تا گلستان شهدا خواهد بود و دیگر شهدا از آنجا برای خاکسپاری به زادگاه‌های خود انتقال پیدا می‌کنند.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(ع) با اشاره به مراسم تشییع شهدا در شهرستان‌ها، افزود: شهرستان‌های خمینی‌شهر، درچه، نجف‌آباد، شهرضا، سمیرم، کاشان، فولادشهر، شاهین‌شهر، فلاورجان، خور بیابانک، چادگان،تیران و آران و بیدگل میزبان این شهدا خواهند بود.

به گزارش صبح مشرق، مزدوران پلید و سرسپردگان پیاده نظام استکبار چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه در یک حمله  تروریستی انتحاری در جاده خاش- زاهدان به یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان لشکر۱۴ امام حسین(ع) اصفهان ۲۷ نفر از مدافعان مرز‌های میهن اسلامی را شهید و جمعی دیگر از رزمندگان را مجروح کردند.

انتهای پیام/۱۳۹۸۰۰