به گزارش خبرنگار صبح مشرق، آیت الله احمد رمضانی در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در بندرانزلی گفت: امروزه ایران اسلامی به عنوان قدرت منطقه در برابر بلوک شرق و غرب و استکبارجهانی ایستاده و دشمنان تمام توان خود را برای ناامید کردن ملت از این نظام بکار بسته‌اند.

وی با بیان اینکه ملت ایران باید به انقلاب اسلامی افتخار کند، افزود: ملت و حاکمیت ایران اسلامی با پیروزی انقلاب به معنای واقعی کلمه به استقلال دست یافت و امام راحل (ره) اسلام را به متن جامعه آورد.

آیت الله رمضانی با تاکید بر اینکه عدل الهی با انقلاب شامل حال ایران اسلامی شده است، تصریح کرد: در جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب باید از شهدا نیز یاد کنیم چرا که به لطف جانفشانی جوانان ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس و بعد از آن، امروز ایران براساس آمارهای بین المللی جزء امن‌ترین کشورهای دنیا است.

وی با اشاره به پاسداری رزمندگان اسلام از حریم اهل بیت در خارج از مرزهای ایران اسلامی، گفت: در طول عمر ۴۰ ساله انقلاب اسلامی هر جا که به حضور مردم نیاز بود آنها حماسه آفریده‌اند. یقین داریم مافیای رسانه‌ای صهیونیسم این حضور و مشارکت مردم در جشن ۴۰ سالگی انقلاب را نشان نخواهند داد.

نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروزه رویش جوانه‌های اسلام در غرب نیز مشاهده می شود، افزود: دشمنان بدانند که آرزوی نفوذ به جمهوری اسلامی و براندازی این انقلاب را با خود به گور خواهند برد و تا زمانی که هدایت‌های حکیمانه رهبری و حضور پرشور مردم را در این نظام داریم در برابر هر قدرتی مقاومت می کنیم.

وی با اشاره به لزوم شناسایی آسیب‌ها و رفع دغدغه‌ها و مشکلات معیشتی و اشتغال مردم از سوی مسئولان، تاکیدکرد: ما به عمر چهل ساله انقلاب افتخار می کنیم و به آینده نیز امیدواریم اما مسئولان نیز باید با اعتراف به اشتباهاتشان صداقت خود را به مردم ثابت کنند چرا که مردم توقع دارند با تدبیر مشکلاتشان حل شود.

نماینده گیلان در مجلس خبرگان رهبری تاکیدکرد: مبارزه با فساد و تلاش برای افزایش زمینه‌های اشتغال و بهبود معیشت مردم باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

انتهای پیام/۱۳۰۰۹۷