شناسه خبر : 4841 | تاریخ انتشار :

نخستین دوره لیگ اسنوکر کشور در لاهیجان برگزار می شود

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد گیلان گفت : نخستین دوره لیگ سراسری اسنوکر قهرمانی کشور در شرق گیلان برگزار می شود .

به گزارش صبح مشرق، سارنگ بزرگ چنانی اظهار داشت: در مجمع سالیانه فدراسیون بولینگ و بیلیارد که در تهران برگزار شد ، مراسم قرعه کشی اولین دوره مسابقات لیگ بیلیارد کشور انجام گرفت و مقرر شد که این رقابت ها از روز اول اسفند در هتل البرز لاهیجان گزار شود.

وی افزود: در این دوره از رقابت ها ، ۱۴ تیم از استانهای مختلف کشور شرکت خواهند کرد که تیمهای کیوبال پاسارگاد و شادمان از استان گیلان در این دوره از مسابقات حضور خواهند یافت .

رئیس هیئت بولینگ و بیلیارد استان گیلان  گفت: اولین دوره لیگ سراسری اسنوکر قهرمانی کشور به مدت شش روز در لاهیجان ادامه خواهد یافت و امیدواریم که تیمهای گیلانی نیز بتوانند در این مسابقات ها نتایج قابل قبولی را کسب کنند .

بزرگ چنانی خاطرنشان کرد : خوشبختانه این رشته ورزشی در چند سال اخیر رشد قابل قبولی در گیلان داشته و ورزشکاران گیلانی در رقابتهای مختلف کشوری توانسته اند نتایج بسیار خوبی را کسب کنند .

وی تصریح کرد: بر این اساس ، حامد ذره دوست ، ایمان ایمانی ، محمدرضا ملک زاده ، عرفان معصوم بابایی و نیما غلامی از استان گیلان نیز در مسابقات رنکینگ کشوری که ماه جاری به میزبانی شیراز برگزار می شود ، حضور خواهند یافت تا با آمادگی کامل در رقابت های لیگ اسنوکر قهرمانی کشور شرکت کنند.

انتهای پیام/

لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.