شناسه خبر : 9110 | تاریخ انتشار :

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی نداجا در رشت:

نیروهای مسلح کشور باید همواره بالاترین اثربخشی رزمی خود را داشته باشند

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان دست بلند نظام باید مظهر اقتدار ملت باشند گفت: نیروهای مسلح کشور باید همواره بالاترین اثربخشی رزمی خود را از لحاظ روحی و جسمی داشته باشند.

به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی راهبردی ارتش؛ امیر دریادار دوم تورج حسنی مقدم در نهمین نشست هم اندیشی مسئولان سیاسی نیروهای مسلح استان گیلان با اشاره به اینکه هویت ما دفاع از هویت اسلام، انقلاب و کشور است اظهار داشت: نیروهای مسلح کشور به‌عنوان دست بلند نظام باید مظهر اقتدار ملت باشند.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا، بصیرت و روشنگری را نیاز همه اقشار کشور به‌ویژه نسل جوان دانست و گفت: هرچه قدر بتوان به نسل جوان آگاهی بخشید در همان راستا می‌توانیم با التزام اعتقادی و اخلاقی، عملکرد بهتری در جهت نیل به اهداف و آرمان‌های نیروهای مسلح داشته باشیم.

وی میدان جهاد با دشمنان را گسترده و متعدد توصیف و خاطرنشان کرد: جهاد با دشمن در زمینه‌های مختلف امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در جریان است و برای دفاع از دستاوردهای اسلام و انقلاب می‌بایست با ایستادگی، مقاومت مدبرانه و همچنین حضور با بصیرت در صحنه بکوشیم.

فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا اظهار کرد: یکی از مهمترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی این بود که همه اقشار مردم و جامعه را با مسائل سیاسی آشنا کرد و با این کار بر بصیرت مردم افزود.

وی جوانان را نوک پیکان حملات فرهنگی دشمن دانست و افزود: استکبار جهانی در تلاش است به لحاظ فرهنگی و اعتقادی، توان روحی و جسمی جوان ما را در اختیار بگیرد بنابراین می‌بایست ضمن شناخت دقیق و آسیب شناسی اهداف دشمن، معرفت و شناخت نسل جوان خود را بالا ببریم.

امیر حسنی مقدم تصریح کرد: کشور ما همواره مورد طمع دشمنان گردیده زیرا آنها با فضیلت‌ها و پیشرفت‌های کشور دشمن هستند به همین منظور نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران باید همواره بالاترین اثربخشی رزمی خود را از لحاظ روحی و جسمی داشته باشند./تسنیم

مطالب مرتبط
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.