به گزارش صبح مشرق ، سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم صبحگاه مشترک یگانهای ناجا با اشاره به مراسم عزاداری حسینی و برنامه‌ریزی نیروی انتظامی برای تامین امنیت این مراسم، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم برای تامین امنیت این مراسم انجام شده و و امیدواریم این مراسم همچون سنوات قبل و با شکوه همیشگی برگزار شود.

وی در پاسخ به سوالی در مورد مواجهه پلیس با قمه‌زنی، با تأکید بر لزوم توجه مسئولان هیئت‌های عزاداری حسینی به توصیه‌های پلیس، گفت: امیدواریم عزاداران حسینی از اعمالی که موجب وهن این مراسم می‌شود، اجتناب کنند.

فرمانده ناجا همچنین با اشاره به افزایش خدمت‌رسانی پلیس در هفته ناجا گفت: در این هفته همکاران ما خدمت رسانی مضاعفی به مردم خواهند داشت و این روند تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

اشتری با اشاره به اربعین حسینی از آمادگی پلیس برای خدمت رسانی به زائران خبر داد و افزود: در حال حاضر سه مرز مهران، شلمچه و چزابه آمادگی مراسم اربعین را دارد و در صورت اضافه شدن پایانه مرزی جدید، قطعا اطلاع رسانی کامل انجام خواهد گرفت.

رئیس پلیس کشور در پایان از اجرای چندین عملیات در برابر گروه‌های تروریستی در مرزهای شرقی و غربی کشور و دستگیری عوامل تروریستی خبر داد.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم