به گزارش صبح مشرق، هادی طوماری صبح امروز در کارگاه آموزشی بیانیه گام دوم و رسالت اصحاب رسانه، اظهار داشت: تبیین و تشریح بیانیه و مطالبه برای اجرای کامل آن از وظایف رسانه‌ها است.

وی، جامعیت، آینده نگری، توجه به جوانان، تاکید بر حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی، یادآوری افق و چشم‌انداز انقلاب شکوهمند اسلامی را از نکات مورد توجه ویژه در بیانه گام دوم مقام معظم رهبری بر شمرد و خاطرنشان کرد: ان بیانیه توجه ویژه‌ای بر مطالبات مردمی دارد.

کارشناس علوم ارتباطات با بیان اینکه بیانیه گام دوم دارای سرفصل ارائه راهکارها و روشهاست، گفت: این بیانیه دارای جامعیت و راهبرد نظام در دهه پنجم است.

طوماری با اشاره به تاکید بیانیه گام دوم بر توجه ویژه به جوان‌گرایی، تصریح کرد: واگذاری اداره انقلاب به نسل جوان از اهداف بیانیه گام دوم است که باید محقق شود.

به گفته وی، بیانیه گام دوم با نگاه به گذشته و حال، نگاه عمیقی به آینده و پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی داشته و یک راهبرد و سند برای بالندگی انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت نخبگان و فرهیختگان جوان است.

کارشناس علوم ارتباطات با اشاره به آرایش رسانه‌ای دشمن با هدف براندازی نرم کشورمان، گفت: رسانه ها و به ویژه رسانه‌های نوین از ظرفیت پدافندی و آفند فرهنگی برای مقابله و ضربه زدن به دشمن استفاده حداکثری کنند.

طوماری با بیان اینکه رسانه‌ها باید چشم و گوش مردم باشند، خاطرنشان کرد: افزایش مشارکت مردمی برای تحقق بیانیه گام دوم از وظایف مهم و کلان رسانه‌‌ها در دهه پنجم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/۱۳۹۵۴۰