شناسه خبر : 2205 | تاریخ انتشار :

پایگاه خبری خزراسپورت در کشور سوم شد

در پایان رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی کشور تیمهای والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی، سایپا و خزراسپورت به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم ایستادند.

به گزارش صبح مشرق، رقابتهای والیبال ساحلی قهرمانی کشور ظهر امروز ( چهارشنبه ) با معرفی تیمهای برتر در منطقه آزاد انزلی به پایان رسید.

در دیدار های نیمه نهایی که صبح امروز برگزار شد، تیم والیبال خزراسپورت با نتیجه دو بر یک در مقابل منطقه آزاد انزلی شکست خورد تا از راهیابی به دیدار پایانی بازبماند.

تیم خزراسپورت در حالی به مصاف منطقه آزاد انزلی رفت که تا قبل از این دیدار حتی یک ست باخته هم در کارنامه نداشت، اما آق محمد سلاق بازیکن عنواندار خزراسپورت پیش از این دیدار دچار مصدومیت شدیدی در ناحیه آرنج دست خود شده بود که این مسئله کار را برای او در این دیدار سخت کرده بود.

در دیگر دیدار نیمه نهایی نیز تیم والیبال ساحلی ساپیا با نتیجه دو بر یک از سد سفیر قم گذشت تا حریف منطقه آزاد انزلی در دیدار فینال شود.

در دیدار رده بندی که از ساعت ۱۰ صبح آغاز شد تیمهای والیبال خزراسپورت و سفیر قم به دیدار هم رفتند که این مصاف در پایان با نتیجه دو بر صفر به سود خزراسپورت به پایان رسید تا این تیم به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کند.

در دیدار نهایی که ساعت ۱۱ صبح برگزار شد تیم والیبال ساحلی منطقه آزاد انزلی با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل سایپا به برتری دست یافت تا به مقام قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند.

دیدار های رده بندی فینال به طور زنده از شبکه ورزش سیما پخش شد.

در پایان این مسابقات با حضور مسئولان جوایز و مدالها کاپ های تیم های اول تا سوم این مسابقات اهدا شد. تیمهای پنجم تا هشتم نیز در این دوره از مسابقات جوایز نقدی دریافت کردند.

شایان ذکر است بازیکنان تیم والیبال ساحلی خزراسپورت در این رقابتها آق محمد سلاق و بهمن قلی پور بودند و یوسف دوبنده مربی و صاحب مقصودی هم سرپرست این تیم بودند.

بازیکنان تیم منطقه آزاد انزلی نیز متشکل از صابر هوشمند و عباس پورعسگری بودند . در ترکیب سایپا نیز ابراهیم سرسبیلی و حامد میرزایی به میدان رفتند.
انتهای پیام/

مطالب مرتبط
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.