به گزارش خبرگزاری صبح مشرق از رشت، دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و سردار جنگل گوراب‌زرمیخ در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفته و سرخ‌های شهر باران به یک پیروزی پرگل مقابل تیم لیگ استانی سردار جنگل دست‌یافت.

سرخ‌های شهر باران که لیگ را با شکست سه بر یک مقابل پرسپولیس تهران در سال ۹۷ به پایان رساندند در نخستین دیدار دوستانه خود مقابل شهرداری فومن تن به شکست چهار بر دو دادند.

شاگردان ‌دست‌نشان در دومین و آخرین دیدار تدارکاتی خود در سال ۹۷ به مصاف تیم سردار جنگل رفتند، تیمی که در جام گیل با کسب ۴۷ امتیاز به مقام سومی لیگ برتر فوتبال گیلان دست‌یافت.

سپیدرود در نیمه نخست با ترکیب ایمان صادقى، لوکا نوزادزه، میلاد شیخى سلیمانى، ابراهیم لطفى، محمد علیزاده، هومن ربیع زاده، میثم فردوسى، على عباسى، مهدى محمد یارى، مهرداد بایرامى، میلاد قربانزاده به مصاف رقیب خود رفت و شش گل به ثمر رساند.

میلاد قربانزاده در دقیقه ۹، علی عباسی در دقیقه ۱۶، ابراهیمی لطفی در دقیقه ۲۷، مهرداد بایرامی در دقایق ۳۲ و ۴۲ گل‌های سپیدرود در نیمه نخست را به ثمر رساندند.

شاگردان دست‌نشان در نیمه دوم با ترکیبی متفاوت وارد زمین شدند، مازیار نورى، میثم تهیدست، هومن ربیع زاده (على عابدین زاده)، رومانى چاچوآ (امیرحسین اسکندرى)، امیر منصوریان (رضا عاشورى)، محمدرضا مهدوى، محمد اسماعیل نظر (مهدى محمد پور)، میلاد احمدى (امین جوادى مقدم)، جواد آقایى پور (محمد غلامى)، حسین شنانى، حسین امینى (پویا نزهتى) در نیمه دوم برای سرخ‌های شهر باران به میدان رفته و دو بار دیگر توسط میلاد احمدی در دقیقه ۵۲ و حسین شنانی در دقیقه ۷۲ گلزنی کردند.

سپیدرود رشت در پایان با نتیجه پرگل هشت بر صفر مقابل تیم سردار جنگل به پیروزی دست‌یافت و پس از هفته‌ها طعم پیروزی را چشید.

به گزارش صبح مشرق، تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر جام خلیج‌فارس با کسب ۱۳ امتیاز در مکان پانزدهم جدول قرارگرفته است.

انتهای پیام/۱۳۰۰۹۷