به گزارش خبرگزاری صبح مشرق از رشت، عباس اهرابی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به نیازمندی‌های ایتام و فرزندان محسنین امیدواریم که با حمایت بیش از پیش حامیان، بسیاری از مشکلات معیشتی، تحصیلی، درمانی و دیگر نیازهای ضروری زندگی آن‌ها رفع شود.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با بیان اینکه در حال حاضر ۳ هزار و ۶۸۲ یتیم با ۱۵ هزار و ۴۹۳ حامی تحت حمایت کمیته امداد استان گیلان هستند ابراز داشت: ۴ هزار و ۵۸۶ فرزند محسنین با ۶ هزار و ۵۴۳ حامی نیز تحت حمایت کمیته امداد استان گیلان هستند.

اهرابی با اشاره به اینکه جمعاً ۲۲ هزار و ۳۶ حامی تحت حمایت کمیته امداد گیلان هستند گفت: در طول سال گذشته بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۶۶۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان به ایتام و فرزندان محسنین به صورت نقدی و غیرنقدی کمک شد که در این راستا از کمک‌های مادی و معنوی نیکوکاران تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه در بسیاری از موارد، یک حامی به تنهایی جوابگوی نیازهای یتیم و یا فرزند محسنین نیست افزود: با توجه به نیازهای اساسی معیشتی، تحصیلی، درمانی و مسکن، ضروری است که چند نفر حمایت یک یتیم و یا فرزند محسنین را به عهده بگیرند.

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان با تأکید بر اینکه سه هزار و ۸۶ نفر از ایتام و فرزندان محسنین تنها یک حامی دارند و در حال حاضر ۱۵۳ نفر از ایتام که حامی دارند از بیماری صعب‌العلاج نیز رنج می‌برند عنوان کرد: برای تأمین کمک هزینه درمانی آنان نیازمند مساعدت و یاری نیکوکاران و حامیان هستیم.

اهرابی به پویش” من یک حامی هستم” اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ۱۳۷ یتیم و فرزند محسنین فاقد حامی بوده و در انتظار حمایت نیکوکاران هستند و خیران می‌توانند با پیوستن به پویش “من یک حامی هستم” در زمینه تحصیلی، درمان، مسکن و معیشتی از ایتام و فرزندان محسنین حمایت کنند.

وی خاطرنشان کرد: نیکوکاران گیلانی می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۰۱۳*۸۸۷۷* و یا مراجعه به سایت EKRAM.EMDAD.IR در واقع از حمایتگران ایتان و محسنبن باشند و همچنین شماره تماس ۰۱۳۳۳۳۶۵۸۵۲ نیز آماده پاسخگویی به سؤالات خیران عزیز است.

انتهای پیام/ ۱۳۰۰۹۷