به گزارش صبح مشرق، ۹ دی خط بطلان بر فتنه ۸۸ توسط ملت بود، فتنه‌ای که با عدم تمکین در برابر قانون آغاز و به اهانت به مقدسات ختم شد و شادی دشمنان انقلاب و تلخ کامی دوستان و دلسوزان انقلاب را به‌دنبال داشت. ملت ایران در ۹ دی‌ماه سال ۱۳۸۸ با حضور آگاهانه و مقتدرانه و بیعت دوباره با آرمان‌های امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری حماسه‌ای جاودان و به یادماندنی را در تاریخ انقلاب آفریدند.

‌بصیرت مبتنی بر ولایت، عاقبت‌اندیشی به فرجام عهدشکنی و دگراندیشی و نقش بی‌بدیل ولایت فقیه در عبور مردم از فتنه‌های گردنه‌های سخت، پافشاری مجدد مردم بر دفاع از اصول و ارزش‌ها و قانون اساسی و ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی آن و دشمن شناسی درس‌هایی بود که از این حماسه گرفته شد.

‌سالروز ۹ دی یادآور تجدید‌میثاق آگاهانه امت اسلامی ایران با ارزش‌های انقلاب اسلامی و ولایت امر است و این دستاورد مؤمنانه حاصل ژرفای بصیرت و آگاهی ملت ایران و منبعث از فرهنگ عاشورا و حمیت مذهبی است که جهانیان را تسلیم اراده خود کرده و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال وعقب نشینی از مواضع نادرستشان در پی داشته است.

یوم‌الله ماندگار نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، روز نمایش معجزه الهی تجلّی وحدت ملّت ایران حول محور ولایت و نماد ولایتمداری، دیانت، بصیرت، دشمن‌شناسی، تکلیف‌گرایی و عملِ به‌هنگام مردم فهیم، متدیّن و زمان‌شناس ایران اسلامی است.

در همین راستا آحاد مردم متدین و ولایتمدار ایران اسلامی امروز همزمان با یکدیگر در سراسر کشور با شرکت پرشور در تجمّع باشکوه و حماسی بار دیگر بصیرت، دشمن‌شناسی و تکلیف‌گرایی و عمل به‌هنگام خود را نشان دادند.

حماسه مردمی ۹ دی در استان خراسان رضوی برگزار شد

همزمان با سراسر کشور قیام مردمی ۹ دی در استان خراسان رضوی و مشهدمقدس آغاز شد.

حرکت مردمی ۹ دی در مشهد از دقایقی قبل در عرصه میدان شهدای مشهدمقدس با حضور پرشور و تجمع مردمی آغاز شده تا حماسه‌ای دیگر همزمان با ۹ دی در مشهدمقدس رقم بخورد.

حاضران در این تجمع پس از راهپیمایی به سمت بارگاه منور رضوی، در جوار بارگاه سراسر نور امام هشتم شیعیان گردهم می‌آیند و حجت‌الاسلام سعیدی؛ در جمع مردم مشهد سخنرانی خواهد کرد.

همچنین در سایر شهرهای خراسان رضوی نیز مردم انقلابی و ولایتمدار استان در حماسه ۹ دی حضور دارند و برائت خود از فتنه و فتنه‌گران را ابراز خواهند کرد.

راهپیمایی “دشمن‌شکن” مردم استان خراسان شمالی در سالروز حماسه نهم دی برگزار شد

مردم شهرها و بخش‌های مختلف استان باب‌الرضا(ع) صبح امروز همزمان با نهمین سالگرد حماسه ۹ دی، با حضور در میادین و خیابان‌های مرکزی شهرها٬ سالروز قیام نهم دی را گرامی‌ داشته و با برگزاری راهپیمایی‌٬ نقشه‌های دشمنان در ایجاد فتنه اقتصادی را خنثی کردند.

‌هزاران نفر از مردم شهید پرور شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی٬ همگام با سایر مراکز استان‌ها٬ از ساعت ۹ صبح امروز با حضور در میدان شهید این شهر٬ راهپیمایی بزرگ سالروز حماسه ۹ دی را برگزار و تا مسجد انقلاب بجنورد٬ تظاهرات کردند.

در این تظاهرات عظیم٬ در روز “بصیرت و میثاق امت با ولایت” مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه بجنورد با حضور باشکوه خود در راهپیمایی حماسه ۹ دی، برگ زرین دیگری را به افتخارات خود افزودند.

مردم شیروان و اسفراین نیز با حضور در راهپیمایی بزرگ ۹ دی٬ با سر دادن شعارهای “الله‌اکبر”، “مرگ بر فتنه‌گر”، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام کردند و بار دیگر جنایت سران فتنه در سال ۸۸ را محکوم کردند.

مردم شهرهای مانه و سملقان٬ گرمه٬ جاجرم٬ فاروج و راز و جرگلان نیز در این راهپیمایی همراه باشکوه شعارگویان ومداحان٬ با ذکر شعارها و شهرهای انقلابی٬ فضایی آکنده از حماسه و معنویت را خلق کرده و در ادامه٬ راهپیمایان در مسیر معین‌ شده٬ حرکت خود را آغاز کردند و حرمت‌شکنی عاشورای حسینی در سال ۸۸ را به شدت محکوم کردند.

در پایان مراسم راهپیمایی شهر بجنورد٬ تظاهرکنندگان با حضور در اجتماع عظیم بصیرت در مسجد انقلاب بار دیگر جنایات فتنه‌گران را محکوم و نسبت به ایجاد فتنه‌های جدید هشدار دادند. سید محمد حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی سخنران مراسم نهم دی در بجنورد است.

تجمع باشکوه شیرازی‌ها به مناسبت ۹ دی در جوار حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد

مراسم روز بصیرت و تجدید میثاق ملت با ولایت در شیراز از ساعت ۸:۳۰ صبح امروز با حرکت مردم از چهار راه پیروزی به سمت بلوار شهید آیت الله دستغیب (ره) آغاز شد تا در محل تقاطع خیابان ۹ دی در جوار حرم احمد بن موسی (ع) گردهم آیند.

این مراسم با استقبال باشکوه شهروندان شیرازی، از جمله اقشار مختلف مردم، دانش‌آموزان، دانشگاهیان، روحانیون، ورزشکاران و مسئولان برگزار شد تا در این گردهمایی به سخنان حجت‌الاسلام و المسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که قرار است سخنرانی کند، گوش فرا دهند.

‌براساس این گزارش، همزمان با فرا رسیدن حماسه ۹ دی، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۸ صبح برای ایمن سازی و روان سازی ترافیک در مسیر میدان شهرداری به سمت خیابان پیروزی، مسیر خیابان لطفعلی خان زند از تقاطع مشیر به سمت تقاطع پیروزی، خط ویژه خیابان لطفعلی خان زند از تقاطع غدیر به سمت تقاطع پیروزی، خط ویژه خیابان حضرتی جنوبی از تقاطع شاهزاده قاسم به سمت حرم شاهچراغ (ع) و تقاطع پیروزی به سمت حرم شاهچراغ (ع) (خیابان ۹ دی) نیز اعمال شده و تا پایان برنامه یوم‌الله ۹ دی ادامه دارد.

در سراسر استان فارس نیز امروز مراسم یوم‌الله ۹ دی برگزار و در آن مردم این استان بار دیگر با آرمان‌های شهدا، انقلاب و با ولایت تجدید پیمان می‌کنند.

بزرگداشت حماسه “۹ دی” در استان انقلابی کردستان؛ کُردها بار دیگر اقدامات سران فتنه را محکوم کردند

امروز مردم بصیر و ولایتمدار استان کردستان همزمان با سراسر کشور با شرکت پرشور و معنادار در تجمّع باشکوه و حماسی “۹دی” بار دیگر بصیرت، دشمن‌شناسی، زمان‌شناسی و تکلیف‌گرایی خود را نشان دادند و مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زدند.

مردم همیشه در صحنه کردستان همگام با ملت ایران اسلامی با حضور در مراسم سالروز “۹ دی” ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبری و شهیدان انقلاب اسلامی فریاد برائت از استکبار جهانی و سران فتنه را سر دادند و یکدل و یکصدا به گوش دشمنان نظام رساندند که فتنه‌گران هیچ جایگاهی در نظام جمهوری اسلامی ندارند.

‌در شهر سنندج، مراسم سالروز حماسه تاریخی ۹ دی در سالن آزادی این شهر در حال برگزاری است و حضور گسترده مردم این خطه از سرزمین پیام معناداری برای سران فتنه و نوکران استکبار جهانی دارد.

مراسم گرامیداشت یوم الله ۹ دی در گلستان برگزار شد

مردم غیور و ولایتمدار استان گلستان و شهر گرگان در دی ماه سال ۸۸ حضوری حماسی از خود به یادگار گذاشتند و امروز نیز بار دیگر با حضور پر شور و شعور خود در مراسم ۹ دی در سراسر استان، این روز بزرگ تاریخ انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.

این مراسم از دقایقی پیش با حضور گروه‌های مختلف مردم، زن و مرد، دانش‌آموز و دانشجو در شهر‌های مختلف استان و شهر گرگان آغاز شده و باشکوه‌تر از قبل در حال برگزاری است.

حاضران در این مراسم پلاکارد‌هایی با مضامین محکومیت فتنه‌گران نیز در دست دارند و شعار‌های ضد آمریکایی سر می‌دهند.

تجمع مردمی در گرگان از ساعت ۹٫۳۰ صبح در مصلی گرگان آغاز شده و سخنران این مراسم سردار رمضان شریف معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

‌مردم گرگان با سر دادن شعارهای “الله‌اکبر”، “مرگ بر فتنه‌گر”، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام می‌کنند.

همچنین در دیگر شهرهای استان گلستان نیز مردم انقلابی و ولایتمدار استان در حماسه ۹ دی حضور دارند و برائت خود از فتنه و فتنه‌گران را ابراز خواهند کرد.

حماسه بصیرت و میثاق با ولایت مردم استان خراسان جنوبی برگزار شد

همزمان با سراسر کشور خلق حماسه‌ای دیگر در استان خراسان جنوبی در حال رقم‌خوردن است.

هم اکنون در سراسر شهرستان‌های استان خراسان جنوبی راهپیمایی حماسه ۹ دی آغاز شده است و پیر و جوان، مرد و زن، دانشجو، بازاری، نظامی و اقشار مختلف مردم در مکان‌های برگزاری این مراسم حضور یافتند یا بار دیگر اعلام کنند پشتیبان ولایت هستند و با بصیرت و آگاهی توطئه‌های دشمنان نظام را خنثی می‌کنند.

در مرکز استان خراسان جنوبی نیز دقایقی پیش این حماسه بزرگ از خیابان شهید تیمورپور آغاز شده و مردم به سمت میدان قدس در حرکت هستند.

سخنران مراسم ۹ دی در مرکز استان حسین مظفر عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است که در پایان مراسم در مسجد امام حسین (ع) بیرجند سخنرانی خواهد کرد.

آغاز گردهمایی بزرگ ۹ دی در بام ایران; بختیاری‌ها بار دیگر فتنه را محکوم کردند

در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گردهمایی بزرگ ۹ دی ماه در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد و مساجد دیگر شهرستان‌ها دقایقی قبل آغاز شد.

در این تظاهرات عظیم در روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان‌مان به ویژه بختیاری‌ها با حضور باشکوه خود در  گردهمایی حماسه ۹ دی برگ زرین دیگری را به افتخارات خود افزودند.

‌در این مراسم مردم شعارهای الله‌اکبر، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام کردند و بار دیگر جنایت سران فتنه در سال ۸۸ را محکوم کردند.

حماسه مردمی ۹ دی در کرمان برگزار شد

همزمان با سراسر کشور اجتماع مردمی ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در کرمان آغاز شد.

‌اجتماع بزرگ مردمی ۹ دی در کرمان از دقایقی قبل در مقابل حسینه ثارلله شهر کرمان با حضور پر شور مردم و مسئولان آغاز شده تا حماسه‌ای دیگر همزمان با سراسر کشور در کرمان رقم بخورد و بار دیگر با حضور خود نقشه‌های دشمنان در ایجاد فتنه اقتصادی را خنثی کنند.

به گزارش تسنیم مراسم ۹ دی شهر کرمان با سخنرانی حجت الاسلام علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس همراه است و مردم کرمان در پایان مراسم با تظاهرت خود تا محل مصلی بزرگ امام علی(ع) شهر کرمان می‌روند.

راهپیمایی باشکوه مردم اصفهان در سالروز حماسه ۹ دی برگزار شد

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از اصفهان، مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه اصفهان با تأسی از ولایت فقیه و در حمایت از ستون مستحکم خیمه نظام و انقلاب اسلامی در راهپمایی باشکوه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت شرکت کرده و بار دیگر توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را خنثی کردند.

راهپیمایان اصفهانی از ساعتی قبل از شروع رسمی مراسم یوم‌الله ۹ دی، در میدان انقلاب و خیابان‌های اطراف گردآمده‌اند و با شعارهای کوبنده انزجار خود از استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایت‌کار و اسرائیل غاصب را به نمایش گذاشتند.

‌مردان و زنان ولایی اصفهان و مدافعان حریم ولایت با شعارهای “الله اکبر”، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل”، “ولایت فقیه اصل دین است محور اتحاد مسلمین است”، “مرگ بر ضد ولایت فقیه” و “مرگ بر فتنه‌گر” حرمت‌شکنی فتنه‌گران در عاشورای ۸۸ را محکوم کرده و بار دیگر حمایت خود از نظام جمهوری اسلامی را به اثبات رساندند.

مردم ولایی و بابصیرت دیگر شهرستان‌های استان اصفهان صبح امروز با حضور در راهپیمایی ۹ دی، بار دیگر پشتیبانی خود از ولایت فقیه را به نمایش گذاشته‌اند.

اجتماع بزرگ بصیرت و میثاق با ولایت در شهرستان‌های استان تهران برگزار شد

اجتماع عظیم ۹ دی دقایقی قبل با حضور اقشار مختلف مردم در شهرستان‌های استان تهران همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

همزمان با یوم‌الله نهم دی‌ماه، روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستان‌های ورامین، قرچک، پیشوا، دماوند، پردیس، شهریار، ملارد، بهارستان و اسلامشهر با حضور باشکوه خود در اجتماع حماسه ۹ دی برگ زرین دیگری به افتخارات خود افزودند.

‌مردم در این اجتماع با در دست داشتن پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و سر دادن شعارهای «مرگ بر فتنه‌گر»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» انزجار خود را از استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار اعلام و حرمت‌شکنی عاشورای حسینی(ع) در سال ۸۸ را به شدت محکوم کردند.

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی‌ماه در قم برگزار شد

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از قم، مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار یوم‌الله نهم دی‌ماه از دقایقی قبل با حضور شخصیت‌های برجسته حوزوی، طلاب و اقشار مختلف مردم در مدرسه فیضیه قم آغاز شد.

طلاب و اقشار مختلف با در دست داشتن پلاکاردها و نوشته‌هایی انزجار خود را از فتنه گران و حامیان آنان اعلام کردند.

در این مراسم آیت‌الله خاتمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

برگزاری راهپیمایی ۹ دی در شهرستان‌های ۱۷ گانه آذربایجان غربی

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از ارومیه، از دقایقی پیش همزمان با سراسر کشور مردم شهرستان‌های ارومیه، میاندوآب، خوی، چایپاره، ماکو، شوط، چالدران، پلدشت، سلماس، نقده، اشنویه، مهاباد، پیرانشهر، سردشت، بوکان، تکاب و شاهین‌دژ با حضور در مصلاها و مساجد از پیش اعلام شده این شهرها تجمع انقلابی خود را در بزرگداشت روز نهم دی آغاز کردند.

در ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی این تجمع در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) و با حضور هزاران نفر از آحاد مردم برگزار می‌شود.

‌عزت الله ضرغامی در مراسم بزرگداشت ۹ دی در ارومیه سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی مردم دیار میرزا کوچک‌خان در پاسداشت حماسه ‌۹ دی؛ شعار گیلانی‌ها علیه سران فتنه

راهپیمایی بزرگداشت حماسه یوم‌الله ۹ دی با حضور جمع کثیری از مردم و مسئولان ولایی شهر رشت در میدان شهدای ذهاب این شهر آغاز شد.

مردم همیشه در صحنه گیلان با حضورشان در راهپیمایی امروز نشان می‌دهند که پای آرمان‌های اصیل انقلابی خود ایستاده‌اند و اجازه نمی‌دهند فتنه‌گران توطئه جدیدی را برای ایجاد آشوب در کشور طراحی کنند.

امت ولایی گیلان با حضورشان انتقاد به وضع موجود اقتصادی را حق طبیعی همه مردم می‌دانند اما با تاکید بر لزوم حفظ بصیرت، صف منتقدان و معترضان را از فتنه‌گران جدا می‌کنند.

همایش گرامیداشت حماسه ۹ دی در اردبیل برگزار شد

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از اردبیل، همایش گرامیداشت ۹ دی همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم، مسئولان استانی و خانواده‌های معظم شهدا در مصلای اردبیل آغاز شد و حاضران با حضور حماسی خود این روز تاریخی را گرامی داشتند.

امروز مصلای اردبیل مملو از جمعیتی بود که از جای جای اردبیل آمده بودند تا یاد حماسه ۹ دی را گرامی داشته و تجدید میثاقی با رهبری و آرمان‌های انقلاب و نظام داشته باشند.

‌حاضران در مصلای اردبیل با شعار مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و برخی شعارهای دیگر اعلام کردند تا آخرین لحظه پای ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب و نظام ایستاده‌اند.

امروز علاوه بر اردبیل در جای جای استان نیز از بخش‌ها و روستاها گرفته تا شهرها سالروز حماسه ۹ دی گرامی داشته شده و مردم اعلام کردند که تا آخرین قطره خون خود از ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

بار دیگر مردم اردبیل نشان دادند که همیشه آگاه و هوشیار بوده و با ولایتمداری و بصیرت در صحنه‌های حساس کشور حضور یافته و تمامی نقشه‌ها و توطئه‌های فتنه‌گران و دشمنان را به یاس و ناامیدی تبدیل می‌کنند.

حماسه مردمی ۹ دی در استان لرستان برگزار شد

مراسم بزرگداشت ۹ دی و حماسه بصیرت و میثاق با ولایت امروز همزمان با سراسر کشور در استان لرستان آغاز شد.

‌امروز در گرامی داشت ۹ دی مردم ولایی استان لرستان به میدان آمدند تا با خلق حماسه دیگر ثابت کنند که همواره پشتیبان ولایت و رهبری هستند، آری امروز زن و مرد، پیر و جوان آمدند تا با فریاد «مرگ بر فتنه گر»، «الله اکبر»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» خشم و نفرت خود را از دشمنان و فتنه گران اعلام کنند.

این حماسه و گردهمایی بزرگ همزمان در شهرستان‌های لرستان آغاز شده و مراسم ۹ دی خرم‌آباد نیز با سخنرانی سعید جلیلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در حسینیه ثارالله خرم‌آباد همراه است.

مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در زنجان برگزار شد

به گزارش    خبرگزاری تسنیم    از زنجان، مراسم بزرگداشت حماسه ماندگار یوم‌الله ۹ دی‌ از دقایقی قبل با حضور اقشار مختلف مردم در آستان مقدس حضرت سید ابراهیم(ع) آغاز شد.

‌اقشار مختلف مردم با در دست داشتن پلاکاردها و نوشته‌هایی انزجار خود را از فتنه‌گران و حامیان آنان اعلام کردند.

در این مراسم مهدی چمران رئیس سابق شورای تهران به ایراد سخنرانی می‌پردازد.

بزرگداشت حماسه ۹ دی در دیار هگمتانه/مردم ‌همدان فتنه‌گران را محکوم کردند

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از همدان، همزمان با سراسر کشور مردم خداجوی همدان مراسم یوم‌الله ۹ دی را با یاد شهدا، و تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب آغاز کردند.

بر این اساس مردم از گروه‌های مختلف، طلاب و روحانیون، بازاریان، بسیجیان و سایر اقشار از ساعتی پیش در میدان امام خمینی(ره) همدان  تجمع کردند.

مردم همدان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست، خواص بی بصیرت بصیرت بصیرت، مرگ بر ضد ولایت فقیه، خامنه‌ای کوثر است دشمن او ابتر است و غیره انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار و سران فتنه سال ۸۸ را محکوم کردند.

در ابتدای این مراسم آیاتی از قرآن مجید تلاوت شد و سپس مداح و شاعر اهل بیت‌ (ع) حاج مجتبی روشن روان با قرائت اشعاری در محکومیت فتنه و تجدید پیمان با ولایت و شهدا، شور و حالی معنوی و حماسی به مراسم بخشید.

به گزارش تسنیم سخنران امروز مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در همدان حجت الاسلام ابوترابی فرد امام جمعه موقت تهران است.

راهپیمایی “دشمن‌شکن” ایلامی‌ها در سالروز «۹دی» برگزار شد

مردم شهرها و بخش‌های مختلف استان  ولایتمدار ایلام  صبح امروز همزمان با نهمین سالگرد حماسه ۹ دی، با حضور در میادین و خیابان‌های مرکزی شهرها٬ سالروز قیام نهم دی را گرامی‌ داشته و با برگزاری راهپیمایی‌٬ نقشه‌های دشمنان در ایجاد فتنه‌های  گذشته و حال و آینده را خنثی کردند.

امروز سرمای زمستان نتوانست دل‌های مردم ولایتمدار ایلامی را سردکند و مردم  بار دیگر با گرمی حضور خود با رهبرشان تجدید پیمان مجدد کردند و همگام با سایر مراکز استان‌ها٬ از ساعت ۹ صبح امروز با حضور در میدان  شهید کشوری این شهر٬ راهپیمایی بزرگ سالروز حماسه ۹ دی را برگزار و تا مصلی امام خمینی(ره)٬ تظاهرات کردند.

در این تظاهرات عظیم٬ در روز “بصیرت و میثاق امت با امام” زن و مرد، کوچک و بزرگ، کارگر و کشاورز، روحانی و دانشجو، رئیس و مرئوس  آمده بودند تا سالگرد حماسه ۹ دی رابا شکوه خاصی  برگزار وبه فتنه‌گران یادآوری کنند که فتنه آنان  بخشودنی نیست و تاریخ انقلاب اسلامی هیچگاه آتش‌افروزی فتنه‌گران و فتنه انگیزان را فراموش نمی‌کند.

‌مردم شهرستان دره‌شهر و بدره و آبدانان و دهلران نیز با حضور در راهپیمایی بزرگ ۹ دی٬ با سر دادن شعارهای “الله‌اکبر”، “مرگ بر فتنه‌گر”، “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر اسرائیل” انزجار خود را از استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایت‌کار اعلام کردند و بار دیگر جنایت سران فتنه در سال ۸۸ را محکوم کردند.

مردم شهرهای مهران، ملکشاهی، چرداول، شیروان و ایوان نیز در این راهپیمایی همراه باشکوه شعارگویان ومداحان٬ با ذکر شعارها و شهرهای انقلابی٬ فضایی آکنده از حماسه و معنویت را خلق کرده و در ادامه٬ راهپیمایان در مسیر معین‌ شده٬ حرکت خود را آغاز کردند و حرمت‌شکنی عاشورای حسینی در سال ۸۸ را به شدت محکوم کردند.

در پایان مراسم راهپیمایی شهرایلام٬ تظاهرکنندگان با حضور در اجتماع عظیم بصیرت در مصلی امام خمینی(ره) بار دیگر جنایات فتنه‌گران را محکوم و نسبت به ایجاد فتنه‌های جدید هشدار دادند.

امروز مردم اقصی نقاط استان ایلام از شهری و روستایی با حضور خود نشان داد که با بصیرتند و در میان گرد و غبار فتنه‌گران برپا کردند، هرگز راه را گم نکرده وهرگز دست از مولا و مقتدی خود بر نمی‌دارند. مردم ایلام امروز اثبات کردند که «۹دی» نماد ماندگار در انتخاب درست مردم است.

مردم با بصیرت سمنان همزمان با سالروز حماسه ۹ دی ماه فتنه‌گران را محکوم کردند

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از سمنان، مردم بصیر و ولایتمدار استان سمنان در ۸ شهرستان این استان همزمان با سراسر کشور با حضور در تجمع‌های ۹ دی ماه بار دیگر ولایی بودن خود را نشان دادند و فریاد زدند تا همیشه پیرو رهنمودهای ولی فقیه خود هستند.

‌امروز مردم سمنان با فریادهای خود بار دیگر فتنه‌گران را محکوم کرده و ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، مقام معظم رهبری و همچنین آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران فریاد زدند  که اجازه نمی‌دهند که استکبار جهانی و فتنه‌گران به انقلاب و سرزمین آنها دست درازی کند.

امروز حضور تمامی اقشار مختلف در راهپیمایی ۹دی‌ماه مثال‌زدنی است و امروز همه آمدند تا بار دیگر با آرمان‌های انقلاب خود تجدید میثاق کنند.

‌مردم سمنان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» ، «مرگ بر فتنه گر» انزجار خود را از استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایت‌کار نشان دادند.

تجمع باشکوه یاسوجی‌ها به مناسبت حماسه ۹ دی برگزار شد‌

به گزارش  خبرگزاری تسنیم  از یاسوج، آحاد مردم فهیم و زمان شناس استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور در تجمع باشکوه ۹ دی شرکت کردند تا برگ زرین دیگری را در تاریخ پر افتخار این استان رقم بزنند.

‌سخنران مراسم ۹ دی یاسوج در مصلای امام خمینی(ره) معاون فرهنگی قوه قضائیه است.

 

 

غریو پرشور مازنی‌های علوی تبار به بلندای دماوند در ۹ دی

مراسم استانی حماسه ۹ دی امسال در مازندران قهرمان‌پرور برگزار شد و مردم این خطه لاله‌خیز بار دیگر با حضور پرشور خود توطئه‌های استکباری را نقش برآب کردند و بر تبعیت محض از ولی فقیه زمان تاکید جدی داشتند.

نهمین سالگرد حماسه ۹ دی روز بصیرت و میثاق  امت با ولایت بوده و چهل سال ولایتمداری، بصیرت و استقامت که رمز جاودانگی انقلاب اسلامی بوده امروز در ایران اسلامی متجلی شده است.

مردم ساری امروز با تجمع در امامزاده یحیی (ع) مرکز مازندران با شعار ۴۰ سال ولایت‌مداری، بصیرت و استقامت رمز جاودانگی با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید پیمان بستند.

‌بصیرت مبتنی بر ولایت، عاقبت‌اندیشی به فرجام عهدشکنی و دگراندیشی و نقش بی‌بدیل ولایت فقیه در عبور مردم از فتنه‌های گردنه‌های سخت، پافشاری مجدد مردم بر دفاع از اصول و ارزش‌ها و قانون اساسی و ولایت فقیه به عنوان رکن اساسی آن و دشمن شناسی درس‌هایی بود که از این حماسه گرفته شد.

انتهای پیام/ز