به گزارش صبح مشرق و به نقل از سنگر خبر، فرشته شیداصفت ظهر امروز در نشست “چلگی انقلاب اسلامی” در مجتمع شهید مطهری استان گیلان و در جمع فعالان سایبری شهرهای مرکزی این استان اظهار داشت: رسانه ها نقش مهم و محوری را در اطلاع رسانی عملکرد چهل ساله انقلاب شکوهمند اسلامی دارند.

 

وی با بیان اینکه رسانه ها نقش مهم در تبیین ارزشها و دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی دارند، گفت: اصحاب رسانه در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی هستند.

 

این کارشناس علوم ارتباطات با تاکید بر هوشیاری، بصیرت، آگاهی و رصد اصحاب رسانه، افزود: دولت و نهادهای انقلابی برای حمایت از رسانه های انقلابی برنامه داشته باشند.

 

شیداصفت با تصریح بر اینکه انقلاب اسلامی یک انقلاب فرهنگی است، خاطرنشان کرد: رسانه ها نقش محوری را در هزاره سوم برعهده گرفته اند و باید از ظرفیت فضای مجازی که در دست فعالان و اصحاب رسانه است برای اعتلای انقلاب اسلامی بهره ببریم.

 

وی با بیان اینکه رسانه ها برای ساخت درونی انقلاب اسلامی با مبارزه با مفاسد اقتصادی، ترویج ارزش ها، امر به معروف و نهی از منکر تلاش کنند، گفت: رسانه ها با مطالبه گری، گفتمان اصیل انقلاب اسلامی را در جامعه نهادینه کنند.

 

این فعال فضای مجازی با تاکید بر اینکه تلاشها باید به تشکیل مجموعه ای از رسانه های طراز انقلاب اسلامی ختم شود، تصریح کرد: اخلاق در رسانه و ارتقای رسانه ها به جایگاه اصلی دو مهم اجتناب ناپذیر است.

 

انتهای پیام/