به گزارش خبرگزاری صبح مشرق از گرگان، محمدمهدی سلمان‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از ماموریت‌ها و رسالت‌های ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری محرومیت‌زدایی و کمک به قشر آسیب‌پذیر جامعه است.
وی افزود: در این  راستا و در جهت کمک به مددجویان بهزیستی تعداد ۳ هزار و ۷۴۴ کارت بیمه تکمیلی درمانی به عنوان «طرح مهدوی» بین این افراد توزیع شد.
مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان تصریح کرد: اعتبار هر کارت ۴۸ هزار و ۵۰۰ ریال و مجموعا ۱۸۱ میلیون و ۵۸۴ هزار ریال است که در بین مددجویان سراسر استان با حضور مدیر کل و معاونان بهزیستی گلستان  توزیع شد.
وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اقدامات خوبی را برای کمک به مددجویان بهزیستی در قالب «طرح  چرخ زندگی» انجام داده که می توان به کمک هزینه کاشت حلزون، تهیه جهیزیه، توزیع ویلچر اشاره کرد.
سلمان زاده گفت: در قالب طرح «سقف امید» نیز این ستاد منازل مسکونی مددجویانی که نیاز به تعمیر و بازسازی دارد انجام می دهد و در قالب طرح «پویش مردمی مشق احسان» نیز لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند در شروع سال تحصیلی توزیع شد.

 

انتهای پیام/۱۳۶۰۶۳